پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
  • language
  • language
  • ورود/عضویت

فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی ۱۸ آبان ماه برگزار می شود

در راستای طرح جهش تجارت فناوری، مرکز فن بازار ملی ایران، نخستین فستیوال نوآوری در زمینه کنترل آلاینده های زیست محیطی را برگزار می کند.

محور اصلی این رویداد معرفی محصولات فناوران و شرکت های ایرانی در زمینه پساب و پسماند صنعتی بوده و هدف شبکه فن بازار ملی ایران از برگزاری آن زمینه سازی برای بهره برداری آن دسته از شرکت ها و کارخانجات تولیدی است که با مسائل و مشکلات زیست محیطی دست به گریبان هستند.

این رویداد با همکاری شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به عنوان یکی از مجرب ترین شرکت های فعال در زمینه همرسانی عرضه و تقاضای فناوری در تاریخ ۱۸ آبان ماه ۹۹ در پارک فناوری پردیس و به صورت حضوری_آنلاین برگزار خواهد شد.

با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، طراحی رویداد به صورتی بوده که مخاطبان امکان داشته باشند بر اساس شرایط خود، بین مشارکت حضوری (حضور در پارک پردیس) و مشارکت مجازی (آنلاین) یک روش را انتخاب نمایند.

روش ثبت نام:

علاقه مندان به شرکت در رویداد باید از طریق این لینک وارد سایت ایوند شده و اقدام به ثبت نام نمایند:

 

فرصت ویژه معرفی فناوری ها:

این رویداد یک فرصت بازاریابی ویژه برای فناورانی است که مایلند محصول، خدمت یا فناوری خود را به شرکت های تولیدی و صنعتی معرفی نمایند و از دو طریق صورت می گیرد:

 

راه ارتباطی و پاسخگویی به سوالات:

چنانچه در خصوص این رویداد پرسشی دارید یا در هر مرحله از ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید با دبیرخانه رویداد (شرکت بومرنگ) به شماره های ۰۲۱-۸۸۳۹۸۵۴۳-۸۸۳۹۸۵۶۳ (داخلی ۲۰۱- آقای مهندس جبلی) تماس حاصل فرمایید.